V pondělí 12.7.2021 jsme v naší partnerské laboratoři Vaše laboratoře s.r.o. uvítali významnou návštěvu. Pracoviště na Tomášově navštívila předsedkyně TOP 09 Ing. Bc. Markéta Pekarová Adamová a pan senátor Ing. Tomáš Goláň.

Během prohlídky našich specializovaných laboratoří cytogenetiky a molekulární biologie byla návštěva seznámena se skupinou laboratoří vaselaboratore.cz a poskytovaným portfoliem služeb. Současně byla diskutována další témata, jako situace ve společnosti v době covidové krize, dopady covidu na situaci ve zdravotnictví při poskytování zdravotní péče, zejména negativní vliv covidové pandemie pro mnohá chronická a závažná onemocnění typu malignit při odkládání a snížení dostupnosti běžně poskytované zdravotní péče.

  
      
  

Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Nabízíme služby biochemické a hematologické laboratoře. Činnosti poskytujeme pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost, pro ambulantní specialisty, samoplátce a veterináře.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MEDEOR laboratoře s.r.o. je součástí skupiny společností nabízející služby laboratorní medicíny