Hledáme kolegy, kterým je blízká pečlivost, zodpovědnost a seriózní přístup ...
  • Odběrová sestra/bratr (úvazek 4 hodiny) - pracoviště Přerov
Kromě dnes již "standardních benefitů" Vám rádi nabídneme přátelské prostředí, podporu v dalším vzdělávání, zázemí stabilní laboratoře, splňující vysoké požadavky na kvalitu.

V případě zájmu kontaktujte prosím vedoucí laboratoře: Mgr. Hana Kadlčíková
Tel.: +420 724 249 243
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právě vyšlo další vydání Laboratorních novin skupiny laboratoří www.vaselaboratore.group

S obsahem novin se můžete seznámit zde.


Vážení, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali, že společnost MDgK - plus, spol. s r.o., IČ 47910038, člen skupiny vaselaboratore.group změnila s účinností od 24.3.2023 sídlo společnosti a místo poskytování svých služeb.

Nové sídlo společnosti a místo poskytování zdravotnických služeb:
Havránkova 49/66,
619 00 Brno - Dolní Heršpice

Chcete vědět jakou máte krevní skupinu (AB0 a Rh faktor) ?! Neváhejte a zastavte se v některém z našich odběrových míst.

Více informací viz PDF letáček ke staženíPrávě vyšlo další vydání Laboratorních novin skupiny laboratoří www.vaselaboratore.group

S obsahem novin se můžete seznámit zde.


Právě vyšlo další vydání Laboratorních novin skupiny laboratoří www.vaselaboratore.group

S obsahem novin se můžete seznámit zde.K dnešnímu dni byl kompletně spuštěn nový e-shop na adrese: shop.vaselaboratore.group na kterém si můžete vybrat z nabídky připravených programů (odborně zaměřené „balíčky“) či si za určitých podmínek můžete sestavit, např. na doporučení odborných lékařů, balíček vyšetření přímo pro Vás na míru.

Současně u jednotlivých předpřipravených balíčků lze zvolit prodej ve formě voucherů.Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o následující důležité změně týkající se všech laboratoří skupiny vaselaboratorecz.cz.


Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Nabízíme služby biochemické a hematologické laboratoře. Činnosti poskytujeme pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost, pro ambulantní specialisty, samoplátce a veterináře.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MEDEOR laboratoře s.r.o. je součástí skupiny společností nabízející služby laboratorní medicíny