1. Odběrový materiál

Laboratoř poskytuje lékařům odběrový materiál, žádanky, transportní kabelky a sáčky.

2. Odběrové místo

Nachází se také v budově MENS na stejném poschodí (2.), jako naše laboratoř. Pacient se nemusí na odběr (mimo vyšetření na OGTT) objednávat, je třeba jen, aby dodržel přípravu k odběru a měl žádanku na vyšetření od lékaře. Samoplátce k vyšetření nepotřebuje žádanku od lékaře.

Odběrová místa sítě Vaše laboratoře

3. Svozová služba

Svoz biologického materiálu je zajišťován pro ordinace lékařů z Přerova a okolí. Svoz biologického materiálu ambulantním lékařům je prováděn tak, aby byly dodrženy časové limity a transportní podmínky pro stabilitu jednotlivých analytů.

Ambulantním lékařům je zajišťován i svoz biologického odpadu a prádla.

4. Konzultační činnost

Upozornění a komentáře k výsledkům mající vliv na posuzování výsledku jsou uvedeny v textové části každého výsledkového listu.

Individuální konzultace jsou umožněny kontaktem s odbornými pracovníky:

Mgr. Hana Kadlčíková
vedoucí laboratoře
tel.: +420 571 666 722, +420 571 666 721

RNDr. Marie Pavlíková
zástupce vedoucí laboratoře
tel.: +420 571 666 715, mobil: +420 720 984 416

Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Nabízíme služby biochemické a hematologické laboratoře. Činnosti poskytujeme pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost, pro ambulantní specialisty, samoplátce a veterináře.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MEDEOR laboratoře s.r.o. je součástí skupiny společností nabízející služby laboratorní medicíny