Všechna vyšetření, která naše laboratoř nabízí, si můžete nechat udělat i bez doporučení lékaře za přímou úhradu. Na odběr krve můžete přijít do naší odběrové místnosti v budově MENS (přes cestu od nové Galerie Přerov). Na odběr se není třeba dopředu objednávat. Přijďte na lačno, jen se dobře napijte čisté vody.

Na odběr je nejlépe přijít v době od 7:00 do 10:30, nejpozději však do 14:00.

Z našeho seznamu si můžete vybrat kterákoliv vyšetření a k nim připočítáme za odběr krve a za separaci (přípravu materiálu).

U samostatného vyšetření krevního obrazu se připočítává pouze za odběr krve.Specializované programy pro samoplátce (Vaše laboratoře) - obecné

Specializované programy pro samoplátce (Vaše laboratoře) - pro ženy

Specializované programy pro samoplátce (Vaše laboratoře) - pro muže

Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Nabízíme služby biochemické a hematologické laboratoře. Činnosti poskytujeme pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost, pro ambulantní specialisty, samoplátce a veterináře.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MEDEOR laboratoře s.r.o. je součástí skupiny společností nabízející služby laboratorní medicíny