Litujeme, ale v současné době nemáme žádné volné místo.

Pokud však máte zájem o to, abychom Vás vedli v evidenci zájemců o případné zaměstnání v naší laboratoři, napište nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Charakteristika práce v klinické laboratoři MEDEOR laboratoře pro zájemce o zaměstnání:
  • Provoz v naší laboratoři je jednosměnný, pouze v pracovní dny, bez služeb.
  • Mzda pracovníků se skládá ze základní mzdy, osobního ohodnocení a dále funkčního příplatku. Základní mzda je určena kvalifikací, atestací, registrací a léty praxe.
  • V laboratoři jsou na místa laborantek přijímány pouze absolventi SZŠ a VŠ oboru zdravotní laborant. Doporučená je biochemická, nebo hematologická atestace a registrace pracovníka dle vyhlášky ministerstva zdravotnictví. Více na http://www.mzcr.cz
  • Na místo vysokoškolsky vzdělaných pracovníků přijímáme: lékaře s atestací z klinické biochemie nebo klinické hematologie a absolventy vysokých škol se zdravotnickou akreditací a se specializační zkouškou (atestací) z klinické biochemie či hematologie. Samotná práce v laboratoři je náročná jak po odborné, tak i po lidské stránce.
  • Každý pracovník laboratoře si musí být flexibilní a být ochotný se učit a pracovat na sobě. Je zapojen do systému celoživotního vzdělávání, kdy během každého roku absolvuje několik odborných školení (obvykle mimo laboratoř na jednodenních i vícedenních seminářích). Všichni pracovníci jsou povinni dodržovat náročné požadavky systému kvality, a podmínek BOZP a PO.
  • Práce v laboratoři je náročná, pracovník bývá vystaven tlaku na rychlé vydání správného výsledku, neboť zdravotní stav pacienta to vyžaduje. V laboratořích pracují spolehlivé týmy zkušených laborantek schopných týmové spolupráce, solidarity a držících se zásad ETICKÉHO KODEXU.

Biochemická a hematologická laboratoř

Naše možnosti

Nabízíme služby biochemické a hematologické laboratoře. Činnosti poskytujeme pro praktické lékaře pro dospělé, praktické lékaře pro děti a dorost, pro ambulantní specialisty, samoplátce a veterináře.

Cíl stránek

Tyto internetové stránky by Vám měly posloužit jako obecný průvodce našich činností a poskytnout dostatek potřebných informací z preanalytické, analytické i postanalytické fáze, které jsou nutné pro docílení správného výsledku analýzy a jeho vyhodnocení v diagnostickém i léčebném procesu.

Jasné odpovědi na otázky,
které jsou důležitéSpolečnost MEDEOR laboratoře s.r.o. je součástí skupiny společností nabízející služby laboratorní medicíny